בניית אתרים

שוק בניית האתרים רווי בחברות בניית אתרים ופרילנסרים בוני אתרים שיבנו לך אתר נפלא בטכנולוגיות מגוונות ובעל יכולות ייחודיות. נוכחנו לדעת שאצל בעלי אתרים רבים הבעיה מתחילה באותה נקודה, כשהרצון והצורך העסקי הוא להביא תנועת יעד של מבקרים פוטנציאלים לאתר והדרך הטובה והכמותית ביותר היא באמצעות הופעה ראלית בתוצאות מנועי החיפוש ובראשם גוגל. אך כמה חבל שהאתר הנפלא שנבנה בטכנולוגיות מתקדמות שיצרו אפליקציות ומודולים ייחודיים אינו עונה על דרישות האלגוריתם של מנועי החיפוש. בחלק מהמקרים ניתן וכדאי לעשות שינויים באתר או במערכת ניהול התוכן אך במקרים רבים כדאי יותר ונכון יותר לבנות את האתר מחדש בהתאמה ל-SEO.

זה שלב שחלק מבעלי האתרים מתייאשים לאחר שהשקיעו כבר כסף רב בבניית האתר וזונחים את  האינטרנט בכלל, חלק נאלצים להוציא כספים לתיקון המצב ולבניה מחודשת של האתר וחלק מעדיפים לפעול עם מה שיש ומאוחר יותר מצטרפים לאחת הקבוצות האחרות.

בניית אתר אינטרנט הוא עניין מורכב, יש לתת את הדעת לדברים רבים החל מהמראה הוויזואלי והתוכן הטקסטואלי  תוך חשיבה שיווקית שמניעה לפעולת המבקרים ועד לאופטימיזציה של קוד האתר תוך שימוש בפרמטרים ובתגים הדרושים לקידום האתר.

קידום אתר אינטרנט מתחיל בשלב בניית האתר ולכן חשוב לשלב בעל מקצוע בתחום קידום האתרים כבר בשלב הראשון של בחירת בעלי המקצוע לבניית האתר ובניית אתר העסק בפועל. שילוב מקדם אתרים בשלב מוקדם יחסוך לך כסף זמן והתעסקות מיותרת בהמשך.

אנו ב'זהו קידום אתרים' מספקים שירותי ייעוץ קידום אתרים משלב ראשוני של בניית האתר. כמו כן אנו מספקים שירותי ניהול פרוייקטים של בניית אתרים, משלב תיכנון האתר דרך הקמת האתר בפועל ועד תחזוקת וניהול אתרים.

שירותי בניית אתרים אותם אנו מספקים:

  • בניית אתרים עם דגש על אופטימיזציית SEO – כתיבה לקריאה אופטימלית על ידי מנועי החיפוש.
    • בניית אתרי אינטרנט סטטיים – אתרי תדמית בעלי דפים מעטים שאינם דורשים שינויים רבים.
    • בניית אתרים דינמיים – אתרים הבנויים בשפות תיכנות צד שרת בעלי מערכות לניהול תוכן האתר – אתרי אינטרנט בעלי דפים מרובים.
  • עיצוב אתרים – עיצוב גרפי של אתרי אינטרנט חיתוך ויצירת קבצים גרפים לאתר.
  • קופירייטינג SEO- כתיבה שיווקית המותאמת לתדירות מונחים בהתאם למילות מפתח.

בנוסף שירותי קריאטיב ושימוש בטכנולוגיות שונות לשירותי פרסום:

  • עיצוב באנרים בפלאש לפרסום באתרי אינטרנט.
  • עיצוב ועריכת דפי נחיתה לקמפיינים אינטרנטיים.

צור קשר – לייעוץ וקבלת הצעת מחיר